Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ios diyet zayıflama ve spor uygulamaları listesi. Bedava iphone cep telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamalar sağlıklı bir hayat için pek çok kişi tarafından kullanılıyor.

En iyi iphone diyet uygulamaları

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ios diyet zayıflama ve spor uygulamaları listesi. Bedava iphone cep telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamalar sağlıklı bir hayat için pek çok kişi tarafından kullanılıyor.

Cep telefonunda kullanılan diyet uygulamaları

Artık her şey online olarak elimizin altındaki cep telefonumuzdan ulaşmak istiyoruz. Bunun farkında olan uygulama yapımcıları da kilo vermek isteyenler için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Bazı uygulamalar ücretli bazı uygulamalar ise ücretsiz. İşte hem ücretli hem de bedava kullanabileceğiniz iphone ve tüm ios için diyet uygulamaları listesi.

Fitocracy
fitocracy
Hedefler belirleyip eğlenceli bir şekilde onlara ulaşmanız için yardımcı olan ios ve ücretsiz diyet uygulaması. Oyun oynamayı sevenlerin memnuniyetle kullandığı fitocracy uygulamasında belli hedefleri gerçekleştirip puan topluyorsunuz. Uygulama sizi egzersiz yapmaya ve kilo vererek sağlıklı ağırlığınıza ulaştırmayı hedefliyor. İsterseniz uygulama üzerinden başka gruplarla veya kişilerle yarışabilirsiniz.

RunKeeper
runkeeper
Eğer iphone telefonunuz varsa ve pahalı bir GPS saati almak istemiyorsanız koşarak kilo vermek için RunKeeperı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdaki GPS özelliğiyle birlikte ne kadar koştuğunuzu ve ne kadar spor yaptığınızı takip edebilirsiniz. Egzersiz günlüğünüzü uygulamanın sitesi üzerinden de takip edebilir, sonuçları arkadaşlarınızla paylaşabilir, iphone şarkılarınızı uygulama içinde kullanabilir ve egzersiz yaparken bulunduğunuz yerlerin konum fotoğraf bilgilerini paylaşabilirsiniz.

Lose It!
loseit
Hem günlük kalori alımınızı hem de spor yaparak yaktığınız kalorileri takip eden ücretsiz bir uygulama Lose It! Günlük olarak hem aldığınız kaloriyi hem de yaktığınız kaloriyi girerek, oranları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca iPhone telefonunuzdan yiyeceklerin barkodlarını da okutabilmenize imkan veren bu ios zayıflama uygulaması geniş gıda veritabanıyla dikkat çekiyor.

SparkPeople
sparkpeople
Cep telefonu uygulamasıyla zayıflamak isteyenler için bir başka ücretsiz iphone uygulaması ise SparkPeople. Sizin gibi diyet yapan online topluluklarla bir araya gelmenizi sağlayan ve kilo verirken sosyalleşebileceğiniz bir uygulama. Aldığınız ve yaktığınız kaloriyi hesaplayabilir, uygulamanın içinde yer alan eğlenceli egzersiz demolarını kullanabilirsiniz.

GainFitness
gainfitness
Dijital kişisel koçunuz olmayı hedefleyen GainFitness ücretsiz bir ios diyet uygulaması. Uygun olduğunuz zamanlar için size egzersiz programları hazırlayan bu uygulama, size özel olarak oluşturduğu egzersiz programlarınız arasında kıyaslamalar yapar.

Nike+ GPS
nike gps
Nike+ GPS ücretli bir ios zayıflama uygulaması ve ücreti $1.99. Özellikle koşu yapıyorsanız severek kullanacağınız bir uygulama. Koşu turunuzu harita üzerinde görebilir ve arkadaşlarınızla paylaşım yapabilirsiniz. Ne kadar koşmuşum? Ne kadar kalori yakmışım? gibi sorularınızın yanıtını alabilir ve koşu sırasında sesli mesaj alabilirsiniz.

Nexercise
Nexercise
Bir başka eğlenceli kilo verme uygulaması ise Nexercise. Uygulamayı bedava olarak cep telefonunuza indirebilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler için uygun bir uygulama. Dilerseniz uygulamayla birlikte, içindeki oyun entegrasyonunu da kullanabilirsiniz. Uygulama egzersiz yaptıkça deneyim puanı (exp) ve ödüller kazanmanızı sağlarken Nexercise kullanan diğer kişilerle de iletişimde olmanızı sağlıyor. Yiyeceklerin kalorilerini hesaplamıyor sadece egzersizlerinizi kayıt alıyor bu iphone uygulaması. Ve veritabanında yaklaşık 90dan fazla da egzersiz türü var.

Weightbot
Weightbot
1.99 dolara satın alabileceğiniz bir diyet uygulaması Weightbot. Kilonuzu sizin yerinize takip ediyor. Sadece kilonuzu değil BMI ölçümünüzü de takip ediyor. Basit ve sade bir iphone zayıflama uygulaması. Olmak istediğiniz kiloyu kaydederek, sizin yerinize kilo kontrolü yapıyor.


En iyi iphone diyet uygulamaları


Dünyanın düşleyenlere de ihtiyacı var, yapanlara da. Ama düşlediğini yapanlara daha çok ihtiyacı var… // S. Breathnach

Sağlıklı yaşam ve beslenme ile ilgili bilmeniz gerekenler