Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ios diyet zayıflama ve spor uygulamaları listesi. Bedava iphone cep telefonunuza indirebileceğiniz 8 kilo verme uygulaması.

En İyi iphone Diyet Zayıflama Uygulamaları

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ios diyet zayıflama ve spor uygulamaları listesi. Bedava iphone cep telefonunuza indirebileceğiniz 8 kilo verme uygulaması.

Artık her şey online olarak elimizin altındaki cep telefonumuzdan ulaşmak istiyoruz. Bunun farkında olan uygulama yapımcıları da kilo vermek isteyenler için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Bazı uygulamalar ücretli bazı uygulamalar ise ücretsiz. İşte hem ücretli hem de bedava kullanabileceğiniz iphone ve tüm ios için diyet uygulamaları listesi.

Cep telefonunda kullanılan diyet uygulamalarına elbette neredeyse her gün bir yenisi ekleniyor. Fakat en çok tercih edilenler ve verim alınanlardan oluşan bir liste hazırladık sizin için.

Fitocracy

fitocracy

Hedefler belirleyip eğlenceli bir şekilde onlara ulaşmanız için yardımcı olan ios ve ücretsiz diyet uygulaması. Oyun oynamayı sevenlerin memnuniyetle kullandığı fitocracy uygulamasında belli hedefleri gerçekleştirip puan topluyorsunuz. Uygulama sizi egzersiz yapmaya ve kilo vererek sağlıklı ağırlığınıza ulaştırmayı hedefliyor. İsterseniz uygulama üzerinden başka gruplarla veya kişilerle yarışabilirsiniz.

RunKeeper

runkeeper

Eğer iphone telefonunuz varsa ve pahalı bir GPS saati almak istemiyorsanız koşarak kilo vermek için RunKeeperı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdaki GPS özelliğiyle birlikte ne kadar koştuğunuzu ve ne kadar spor yaptığınızı takip edebilirsiniz. Egzersiz günlüğünüzü uygulamanın sitesi üzerinden de takip edebilir, sonuçları arkadaşlarınızla paylaşabilir, iphone şarkılarınızı uygulama içinde kullanabilir ve egzersiz yaparken bulunduğunuz yerlerin konum fotoğraf bilgilerini paylaşabilirsiniz.

En iyi iphone ios diyet zayıflama uygulaması hangisi?

Elbette onlarca çeşit içinden en iyi iphone ios diyet zayıflama uygulaması hangisi kendiniz karar vermelisiniz. Çünkü hepsi hemen hemen aynı şeyi yapıyormuş gibi gözükse de ufak tefek farklı özellikler, artılar ve eksilere sahip olabilirler.

Lose It!

loseit

Hem günlük kalori alımınızı hem de spor yaparak yaktığınız kalorileri takip eden ücretsiz bir uygulama Lose It! Günlük olarak hem aldığınız kaloriyi hem de yaktığınız kaloriyi girerek, oranları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca iPhone telefonunuzdan yiyeceklerin barkodlarını da okutabilmenize imkan veren bu ios zayıflama uygulaması geniş gıda veritabanıyla dikkat çekiyor.

SparkPeople

sparkpeople

Cep telefonu uygulamasıyla zayıflamak isteyenler için bir başka ücretsiz iphone uygulaması ise SparkPeople. Sizin gibi diyet yapan online topluluklarla bir araya gelmenizi sağlayan ve kilo verirken sosyalleşebileceğiniz bir uygulama. Aldığınız ve yaktığınız kaloriyi hesaplayabilir, uygulamanın içinde yer alan eğlenceli egzersiz demolarını kullanabilirsiniz.

GainFitness

gainfitness

Dijital kişisel koçunuz olmayı hedefleyen GainFitness ücretsiz bir ios diyet uygulaması. Uygun olduğunuz zamanlar için size egzersiz programları hazırlayan bu uygulama, size özel olarak oluşturduğu egzersiz programlarınız arasında kıyaslamalar yapar.

Kilo vermek için telefon uygulaması

Zayıflamak, kilo ermek için telefon uygulaması arayanlar için ücretsiz olarak günlük kalori hesaplama veya egzersiz rutini takibi yapan, hangi öğünde ne yenilebileceğini gösteren pek çok seçenek bulunuyor.

Elinizin altında ne kadar su içtiğinizi, ne yiyip yememeniz gerektiğini, o hafta kaç gün daha egzersiz yapmanız gerektiğini gösteren bilgiler olması harika öyle değil mi.

Nike+ GPS

nike gps

Nike+ GPS ücretli bir ios zayıflama uygulaması ve ücreti $1.99. Özellikle koşu yapıyorsanız severek kullanacağınız bir uygulama. Koşu turunuzu harita üzerinde görebilir ve arkadaşlarınızla paylaşım yapabilirsiniz. Ne kadar koşmuşum? Ne kadar kalori yakmışım? gibi sorularınızın yanıtını alabilir ve koşu sırasında sesli mesaj alabilirsiniz.

Nexercise

Nexercise

Bir başka eğlenceli kilo verme uygulaması ise Nexercise. Uygulamayı bedava olarak cep telefonunuza indirebilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler için uygun bir uygulama. Dilerseniz uygulamayla birlikte, içindeki oyun entegrasyonunu da kullanabilirsiniz. Uygulama egzersiz yaptıkça deneyim puanı (exp) ve ödüller kazanmanızı sağlarken Nexercise kullanan diğer kişilerle de iletişimde olmanızı sağlıyor. Yiyeceklerin kalorilerini hesaplamıyor sadece egzersizlerinizi kayıt alıyor bu iphone uygulaması. Ve veri tabanında yaklaşık 90'dan fazla da egzersiz türü var.

Weightbot

Weightbot

1.99 dolara satın alabileceğiniz bir diyet uygulaması Weightbot. Kilonuzu sizin yerinize takip ediyor. Sadece kilonuzu değil BMI ölçümünüzü de takip ediyor. Basit ve sade bir iphone zayıflama uygulaması. Olmak istediğiniz kiloyu kaydederek, sizin yerinize kilo kontrolü yapıyor.


En İyi iphone Diyet Zayıflama Uygulamaları


Trabzon hurması yüksek düzeyde içerdiği askorbik asit ve fenolik bileşikler sayesinde, antioksidan özelliğe sahiptir.

Sağlıklı yaşam ve beslenme ile ilgili bilmeniz gerekenler