Acai çileği diyeti nasıl yapılır? Bu meyveyi diyet programınıza ekleyerek daha hızlı ve sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Acai Çileği Diyeti

Acai çileği diyeti nasıl yapılır? Bu meyveyi diyet programınıza ekleyerek daha hızlı ve sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Acai çileği diyeti

Acai, bir Amazon ağacı meyvesidir ve Brezilyada çok uzun süredir geleneksel olarak kullanılmaktadır. Antioksidan meyveler arasında acai çileği birinci sıradadır.

açai çileği diyeti

Acai çileği diyeti nasıl yapılır?

Sadece acai çileği yiyerek değil, bu meyveyi diyet programınıza ekleyerek daha hızlı ve sağlıklı kilo verebilirsiniz. Çoğunlukla detoks kolon temizlemesi için kullanılan ürünler veya zayıflamak için tüketilen diğer gıdalarla birlikte tavsiye edilir. Acai çileğinin özellikle diyet yaparken, zincelik ve enerji verdiği bilinmektedir.

Acai çileğiyle nasıl kilo verilir?

Bu çilekte bulunan amino asitler, yağ asitleri ve fitosteroller metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar, sindirimi kolaylaştırır ve iştahı dengeler. Diyet yaptığınız süre içerisinde kahvaltıda smoothie yaparak yiyebilirsiniz. Veya atıştırmalık olarak açai çileği tüketebilirsiniz. Sadece acai çileği yiyerek, acai çileği diyeti uygulamak tek gıdalı diğer diyetler gibi faydalı olmayacaktır.

Acai çileği kapsülü

Acai çilek kapsülleri pek çok internet sitesinde de satılmakta. Fakat nasıl ve ne kadar kullanmanız gerektiğini ancak doktorunuza başvurarak öğrenmeniz en sağlıklısı olacaktır. Ayrıca kapsülleri güvenilir bir yerden satın almalısınız.


Acai Çileği Diyeti : Acai çileği diyeti acai kapsülü acai çileği kapsülü fitosteroller çilekteki yağ asitleri amino asitler hızlı kilo ver sağlıklı kilo ver kolon temizlemesi


Beslenme bozuklukları sadece hormonal değil psikolojik sebeplere de dayanabilir. Sağlıklı beslenme sürecinde hem bir diyetisyen hem de bir psikologdan destek almanız önemlidir.

Sağlıklı yaşam ve beslenme ile ilgili bilmeniz gerekenler