140 kilodan 50 kiloya düşen kadın 90 kilo verdi. Bunu nasıl başardığını nasıl zayıfladığını anlattı. Kilo vermek istiyorum diyenlere örnek oldu.

140 Kilodan 50 Kiloya Düştü! Nasıl Kilo Verdi?

140 kilodan 50 kiloya düşen kadın 90 kilo verdi. Bunu nasıl başardığını nasıl zayıfladığını anlattı. Kilo vermek istiyorum diyenlere örnek oldu.

140 kilodan 50 kiloya düşen kadın toplam 90 kilo verdi. Bunu nasıl başardığını nasıl zayıfladığını anlattı. Kilo vermek istiyorum diyenlere örnek oldu. Kilo verme veya alma konusunda bir çok başarı öyküsü var fakat 22 yaşındaki bu kız tüm süreci sosyal medya hesaplarından paylaştı. Asıl dikkat çeken nokta ise şu oldu...

Laura Micetich, Instagram'da binlerce beğeni alan genç bir kadın. Sadece bir süre önce 140 kilo olduğunu söylediğinde kimse ona inanmadı. Genç kadın o süreci paylaşmaya karar verdi ve eski fotoğraflarının olduğu arşivi açtı. İçinden seçtiği fotoğraflarla, şu anki haline nasıl geldiğini paylaştı.

zayıflamak istiyorum

Beslenme şeklini tamamen değiştiren ve hayatına düzenli sporu sokan genç kadının verdiği en önemli öğüt ise : Bırakmak yerine, dinlenin oldu.

zayıflıyorum

Belki siz de hızlı kilo vermek istiyorsunuz. Bunun için bikini diyeti veya 1 haftada 5 kilo verdiren diyet ya da 3 günde 5 kilo verdiren diyet denediniz mi?

zayıflıyorum

140 kilodan 50 kiloya düştü! nasıl kilo verdi?

140 kilodan 50 kiloya düştü ve bunun için her gün emek verdi, düzenli spor yaptı. Hazır gıdaları, fast foodu ve şekerli içecekleri hayatından çıkarttı. En çok içtiği şey su oldu. Ve sonunda emeğinin karşılığını aldı.

Nasıl kilo verdi? Hayatında köklü bir değişiklik yaparak. Hem beslenme şeklini, hem yaşam şeklini, hem de düşünce şeklini değiştirerek. Günümüzde popülerliği daha da artan mide küçültme operasyonu yaptırmak yerine, azimle çalıştı ve pek çok gence örnek oldu.

kilo vermek

Hızlı kilo verdiren diyet

En çabuk etki gösteren hızlı kilo verdiren diyetler size aynı şekilde hızlı kilo da aldırabilir. Bu yüzden kısa süreli ve özel dönemlerde uygulanması önerilir.

Kalıcı kilo vermek için uzun bir yolculuğa çıktığınızı bilmeli ve bu yola azimle, vazgeçmeden ve sabrederek devam etmelisiniz. Bunu başaranlar var ve Laura Micetich sadece bir örnek. Bunu siz de yapabilirsiniz. Sağlıklı kilonuza ulaşmak için kilo alabilir veya verebilirsiniz. Sadece buna inanın ve ilk adımı atın.


140 Kilodan 50 Kiloya Düştü! Nasıl Kilo Verdi?


Yalnızlık ve asosyallik, özellikle bağışıklık sisteminde hasarlara yol açıyor.

Sağlıklı yaşam ve beslenme ile ilgili bilmeniz gerekenler