140 kilodan 50 kiloya düşen kadın 90 kilo verdi. Bunu nasıl başardığını nasıl zayıfladığını anlattı. Kilo vermek istiyorum diyenlere örnek oldu.

140 Kilodan 50 Kiloya Düştü!

140 kilodan 50 kiloya düşen kadın 90 kilo verdi. Bunu nasıl başardığını nasıl zayıfladığını anlattı. Kilo vermek istiyorum diyenlere örnek oldu.

140 kilodan 50 kiloya düşen kadın 90 kilo verdi. Bunu nasıl başardığını nasıl zayıfladığını anlattı. Kilo vermek istiyorum diyenlere örnek oldu. Kilo verme veya alma konusunda bir çok başarı öyküsü var fakat 22 yaşındaki bu kız tüm süreci sosyal medya hesaplarından paylaştı. Asıl dikkat çeken nokta ise şu oldu...

Laura Micetich, Instagramda binlerce beğeni alan genç bir kadın. Sadece bir süre önce 140 kilo olduğunu söylediğinde kimse ona inanmadı. Genç kadın o süreci paylaşmaya karar verdi ve eski fotoğraflarının olduğu arşivi açtı. İçinden seçtiği fotoğraflarla, şu anki haline nasıl geldiğini paylaştı.

zayıflamakistiyorum

Beslenme şeklini tamamen değiştiren ve hayatına düzenli sporu sokan genç kadının verdiği en önemli öğüt ise : Bırakmak yerine, dinlenin.

zayıflıyorum

Diyeti, kısa sürede hemen kilo vermek istiyorum, acil zayıflamak istiyorum, 3 ayda hemen 10 kilo verdiren bir diyet yapmak istiyorum şeklinde görmemelisiniz. Kilo vermek artık hayatınızın geri kalan tüm döneminde yapacağınız bir şey olmalı.

zayıflıyorum

140 kilodan 50 kiloya düştü ve bunun için her gün emek verdi, düzenli spor yaptı. Hazır gıdaları, fast foodu ve şekerli içecekleri hayatından çıkarttı. En çok içtiği şey su oldu. Ve sonunda emeğinin karşılığını aldı.

kilovermek

Hızlı Kilo Verdiren Diyet

Hızlı kilo verdiren diyetler size aynı şekilde hızlı kilo da aldırır. Uzun bir yolculuğa çıktığınızı bilmeli ve bu yola azimle, vazgeçmeden ve sabrederek devam etmelisiniz. Bunu başaranlar var ve Laura Micetich sadece bir örnek. Bunu siz de yapabilirsiniz. Sağlıklı kilonuza ulaşmak için kilo alabilir veya verebilirsiniz. Sadece buna inanın ve ilk adımı atın.


140 Kilodan 50 Kiloya Düştü!


Öfkeyi sevgiyle, kötülüğü iyilikle yen. Açgözlülüğü cömertlikle, yalanı gerçekle yen. // Buddha

Sağlıklı yaşam ve beslenme ile ilgili bilmeniz gerekenler